Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 10:26
 
Kemalpaşa’nın En Genç Meclis Üyesi A. Adayı
Kemalpaşa Ülkü Ocakları'ndan Emre Kara, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığı'na meclis üyesi aday adaylığı dosyasını teslim ederek, Kemalpaşa'nın en genç meclis üyesi aday adayı oldu.
SİYASET Haberi
Kemalpaşa’nın En Genç Meclis Üyesi A. Adayı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere partilerin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Meclis üyeliği için başvuruların devam ettiği Milliyetçi Hareket Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı'nda belediye meclis üyeliği için yeni bir isim daha başvuruda bulundu.

 

Kemalpaşa Ülkü Ocakları mensubu Emre Kara, Ocak Başkanı Muhammet Çetin ve Ülkücü gençlerin de desteğiyle Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kemalpaşa Belediye Meclis Üyesi A. Adaylığı dosyasını MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok'a teslim etti. Başvuru dosyasını teslim alan Mustafa Gözütok "Bugün benim için diğer dosya teslimlerinden farklı bir tören olmuştur. Geçmiş dönemde benim de başkanlığı yapmış olduğum Kemalpaşa Ülkü Ocağı'dan, adı da soyadı da Ülkücü olan genç kardeşim Emre Kara’nın aday adaylığı dosyasını teslim aldık. Rabbim çıktığı bu yolda onu muvaffak etsin” dedi.

 

Meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını teslim eden Emre Kara da yaptığı konuşmada “Bügün burada, bu mübarek çatının altında olmanın vermiş olduğu gurur ve mutluluğu kelimelerle tarif etmem imkansız. Şunu belirtmek isterim ki bizde görev alınmaz verilir. Uygun görüldüğü takdirde, elimizden ne gelirse Kemalpaşamız için yapmaya hazırız. Bu mutlu günümde beni yanlız bırakmayan başta Ülkü Ocakları başkanım Muhammet Çetin ve bütün genç dava arkadaşlarıma, tüm partililere teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

 

Ajans Kemalpaşa olarak Kemalpaşa'nın en genç meclis üyesi aday adayı olan Emre Kara ile gerçekleştirmiş olduğumuz video-röportaj için sayfayı aşağı kaydırın.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kemalpaşa’nın, En, Genç, Meclis, Üyesi, A., Adayı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı