Haber Detayı
23 Eylül 2018 - Pazar 15:54
 
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar Tire'de
Tire İlçe Teşkilatının Esnaf Kefalet Düğün Salonundaki eylül ayı danışma toplantısına katılan Kırkpınar, yaptığı konuşmada, İzmir'in altyapı, üstyapı ve imar sorunlarının olduğunu, İzmirlilerin son dönemde kötü kokuya maruz kaldığını söyledi.
SİYASET Haberi
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar Tire'de

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, İzmir'deki koku sorununun belediyecilik sorunu olmaktan çıktığını ve sağlık sorunu haline geldiğini bildirdi.

 

Tire İlçe Teşkilatının Esnaf Kefalet Düğün Salonundaki eylül ayı danışma toplantısına katılan Kırkpınar, yaptığı konuşmada, İzmir'in altyapı, üstyapı ve imar sorunlarının olduğunu, İzmirlilerin son dönemde kötü kokuya maruz kaldığını söyledi.

 

Kırkpınar, bu nedenle tüm İzmirlilerin zarar gördüğünü belirterek, şöyle konuştu:

"Elimizden ne gelirse yapacağımızı ifade ettik. İzmir’deki sorun belediyecilik sorunu olmaktan da çıkmış bir sağlık sorunu haline gelmiş durumda. Bizim de bir İzmirli olarak bu sorunların çözümünde mutlaka müdahil olmamız gerekiyordu. Ancak Aziz Kocaoğlu bizim bu açıklamalarımıza gülerek, tebessüm ederek dinlediğini ifade etmiş. Biz de bir deyim vardır, ağlanacak haline gülene ne derler hepimiz biliyoruz. Tire'deki ve her yerdeki başarısız CHP belediyeciliğini gerek Tire, gerekse İzmir halkımıza havale ediyorum. En güzel cevabı inşallah 2019 Martı'nda hep birlikte vermiş olmanın mutluluğunu yaşayacağız."

 

 

AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül de yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlatarak, aday olmak isteyenlerin olabileceğini kaydetti.

 

Şengül, şunları kaydetti:

 

"Adaylık düşünen hiçbir arkadaşımız adaylığını açıklamayacak. Bizlerle paylaşacak. Biz bakacağız, en iyi şekilde onları değerlendireceğiz, tüm teşkilat mensuplarımızla tek tek istişare yapacağız. Herkesi dinleyeceğiz. Sokağı dinleyeceğiz, araştırmalar yapacağız, bir kişiye karar vereceğiz. O verdiğimiz karar birilerinin hoşuna gidebilir, birilerinin gitmeyebilir. Ama idealist olan, partisine, davasına bağlı olan sorgulamaz. Aday belirlenince doğru, ya da yanlış sonuna kadar çalışacağız. Bize yakışan da budur. 'Sen ben' kavgası değil. 'Bu kişi olursa ben varım bu partide, bu kişi olmazsa ben yokum bu partide' diyorsan, bu partide yerin yoktur."

 
(AA)
Kaynak: Editör:
Etiketler: ak parti tire, yaşar kırkpınar tire, ak parti izmir, aydın şengül tire, ti
Yorumlar
Haber Yazılımı